Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Чистота обробки
В окремих випадках можливо подхватывание оброблюваного металу зубцями протягання, що є результатом пластичного осаджування всього зрізується слоя, щоМ, без перетворення його в стружку. Подхватывание виникає внаслідок утрудненого ОШДД стружки через незадовільну геометрію ріжучих елементів протягання, недостатнього обсягу стружечных канавок, несприятливої форми останніх і ряду інших обставин.

У результаті подхватывания утвориться задерта до крайніх меж поверхня із глибокими тріщинами, широкими надривами; воно приводить, як правило, до окремих зубців або руйнування протягання. Ушкодження поверхневого шару виникають головним чином при протяганні грузлих і м'яких сортів стали, а також при обробці нержавіючих і жароміцних сталей і сплавів.

Більші скупчення ферритной тридцятилітньому в структурі роблять малоуглеродистые стали досить чутливими до різного роду дефектам ріжучих крайок - таким як округлення лез внаслідок зношування або незадовільного заточення протягання, сколювання шару хрому, місцеві вм'ятини й нерівності на крайках, відсутність задніх кутів або мала їхня величина та ін.

З метою досягнення гарної чистоти обробки необхідно не тільки усунути всі недоліки ріжучих елементів протягання, але й упрочнить ферритную тридцятилітній оброблюваної сталі шляхом створення такої структури, у якій немає великих скупчень феррита, а ділянки перліту із зерном малої величини рівномірно розподілені по всім обсязі.

У малоуглеродистых сталях це, як відомо, може бути досягнуто нормалізацією або ізотермічним отжигом. Що стосується сталей із середнім змістом вуглецю св. 0,3 до, те нерівності внаслідок пластичної деформації поздовжня будуть менше, коли структура представляє пластинчастий і перліт. Така структура досягається нормалізацією або отжигом.
  • Адреса

  • http://sublata.com/ . Уборка в Харькове может быть выполнена самостоятельно.
  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009