Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Фасонні зубці на шлицевых протяганнях
Фасочные зубці, коли вони працюють пербыми, можуть зрізати стружку або за звичайною схемою при відносно малому підйомі на зубець, або за прогресивною схемою при роботі з великою подачею. В останньому випадку фасочные зубці виконуються секціями по двох зуба в з, причому перші зубці в кожній секції мають на бічних сторонах скоси - выкружки для поділу товстої стружки по ширині, так само, як у шлицевых протяганнях прогресивної конструкції.

Комбіновані шлицевые протягання прогресивної конструкції. На відміну від комбінованих цилиндрическо-шлицевых протягань звичайної конструкції, такого ж протягання прогресивної конструкції характеризуються тим, що обидві основні частини їх, тобто циліндрична й шлицевая, виконуються із прогресивною схемою різання. Крім того, ці протягання, як правило, забезпечуються фасочными зубцями, які або зрізують фаски, або усувають заусенцы на краях шлицевых канавок в отворі, образуя при цьому фаски шириною до 0,2 мм.

На сумарну довжину, технологічність і експлуатаційні властивості комбінованих шлицевых протягань прогресивної конструкції впливають взаємне розташування зубців, що обробляють ті або інші елементи шлицевого отвору. Відповідно до класифікації.

Розрізняють наступні комбінації в розміщенні зубців на цих протяганнях комбінація циліндрична шлицевая частини; циліндрична шлицевая фасочная часток шлицевая циліндрична частини; фасочная шлицевая циліндрична частини; 5-я " - фасочная + циліндрична + шлицевая частини. У протягань, виконуваних по першій і другій комбінаціях, пристрій зубців таке ж, як у циліндричної й шлицевой прогресивних протягань соответст, причому чорнові частини виготовляються секціями із двох зубців.

Протягання першої комбінації не має фасочных зубців, однак у підстави перших шлицевых зубців, якщо потрібно, можна зробити дугові крайки, які будуть утворювати на вершинах шлицевых виступів в отворі невеликі округлені притуплення. Протягання другої комбінації забезпечуються двома-трьома фасочными зубцями з підйомом в 0,3- 0,6 мм на кожний зубець і із кроком, рівним кроку зубців, що калібрують.
  • Адреса

  • Купить датчик положения оптический оптический датчик купить.
  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009