Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Фасонні зубці на шлицевых протяганнях
Відстань між останнім шлицевым і першим фасочным зубцями варто приймати рівним 16 мм, але не менш кроку обдирних зубців, що необхідно для вільного виходу шліфувального кола, що обробляє фасочные зубці. Через те, що протягання з такими комбінаціями частин виходять відносно довгими, рекомендується першу комбінацію застосовувати при довжині отвору від 10 до 24 мм, а також при протяганні деталей пакетом із загальною довжиною від 24 до 60 мм при довжині отвору, що простягається, від 24 до 30 мм.

Третю й четверту комбінації рекомендується застосовувати при великій довжині отвору, тому що при протяганні коротких отворів виникає небезпека перекосу простягається детали, що, під час переходу її зі шлицевой частини на циліндричну. Потрібно мати на увазі, що циліндрична частина протягань третьої й четвертої комбінацій виконується із круглими зубцями без выкружек, при відносно великому підйомі на кожний зубець у зв'язку з малою шириною шару металу, що зрізується, що остались після проходу шлицевых зубців. Тому протягання цих комбінацій виходять відносно короткими.

Тельки при ширині проміжків між шлицевыми канавками більше 10 мм треба круглі чорнові зубці виконувати секціями по двох зубця, причому выкружки на кожному першому зубці необхідно розташовувати так, щоб ріжучі виступи розміщалися між прорізаними раніше шлицевыми канавками. Відстані між окремими частинами протягань розглянутих комбінацій необхідно збільшувати до 16-20 мм по тій же причині, що була зазначена вище.

Протягання п'ятої комбінації мають круглі зубці такого ж пристрою, як протягання третьої й четвертої комбінацій; тому вони виходять невеликої довжини. Разом з тим ці протягання більше технологичны, тому що шліфувальне коло, що обробляє йшли-цевую частина, упирається при виході в спинку останнього круглого зубця, що менш небезпечно з погляду ушкодження останнього.

Однак протягання п'ятої комбінації варто застосовувати тільки в тому випадку, якщо довжина простягається поверхности, що, більше довжини частини, що калібрує, циліндричних зубців. Якщо ця умова не витримана, можливий поворот оброблюваної деталі, внаслідок чого канавки, прорізані фасочными зубцями, можуть не збігатися зі шлицевыми виступами на протяганні. Тому деталь може бути зіпсована, а протягання ушкоджене або навіть зламана.
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009