Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Генераторні протягання
Протягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні, генераторні й прогрессивн. Перша група - звичайні плоскі протягання - користується в цей час значним поширенням. Однак у зв'язку з істотними недоліками ці протягання усе більше й більше витісняються генераторними й особливо прогресивними протяганнями.

Можна думати, що надалі звичайна конструкція плоских зовнішніх протягань може знайти застосування при чистовому протяганні площин на чавунних деталях з попередньо зрізаною кіркою, при протяганні вузьких площин шириною менш 10- на сталевих деталях, при зрізанні фасок і обробці інших елементів, коли протягання можна не постачати стружкоделительными канавками. Друга група - протягання, що обробляють площини за генераторною схемою - призначена для протягання чорних чавунних і сталевих деталей щодо невеликої ширини.

В окремих випадках генераторними протяганнями можна простягати й більше широкі поверхні, однак такі протягання для широких площин виходять досить великої довжини, мають досить складну конструкцію, і заточення їх представляє відомі труднощі. Третя група - прогресивні протягання - застосовується для обробки площин головним чином по трапецеидальной різновиду схеми протягання. Прогресивні плоскі протягання трапецеидальной схеми були запропоновані й впроваджені впрактику.

Вони відносно короткі, мають велику стійкість і можуть обробляти будь-які види матеріалу. Однак ці протягання не забезпечують досить високої якості оброблених поверхонь. Тому за таким протяганням на тім же корпусі потрібно в ряді випадків розмістити секцію із чистовими зубцями, що зрізують тонку стружку.
  • Адреса

  • http://utenok.ru/ купить чепчики для новорожденных. . http://doctor-next.ru/ у нас вы можете купить водительскую мед справку.
  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009