Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Генераторні протягання
Слід зазначити, що поряд із плоскими протяганнями, що відбивають у чистому виді ту або іншу схему протягання, у практиці використовуються протягання, що працюють по змішаному принципі, коли одні групи зубців або секцій працюють по одній схемі, а інші - по іншійій. У справжній главі викладаються особливості конструкцій генераторних протягань, а також протягань, що працюють по змішаному принципі; приводяться деякі відомості, що стосуються прогресивних протягань.

Вона округляється в більшу сторону до чисел. Форма й розміри стружечных канавок такі ж, як у звичайних протягань. Протягання виконуються з одного шматка стали або розбиваються по довжині на секції, розташовувані послідовно. Вони звичайно працюють разом з іншими секціями в складальних протяганнях і використовуються для площин шириною до 20-25 мм. Для протягання дуже твердих чавунів подібні протягання забезпечуються впаяними пластинками твердого сплаву.

Прямі двосторонні протягання на відміну від однобічних мають ріжучі крайки із двох сторін і зрізують припуск починаючи із середини оброблюваної поверхні. Перші зубці, працюючи по звичайному способі, вирізують у заготівлі відносно вузьку шириною трапецеидальную канавку, що потім наступні зубці розширюють, образуя площина по генераторному методі. Через наявність на кожному зубці двох головних ріжучих крайок протягання виконується із прямими зубцями.

Подібні протягання обробляють площини шириною до 40-50 мм. При паралельному їхньому з'єднанні такі протягання досить зручні для протягання широких площин, зокрема на чавунних деталях. Для цієї мети окремі протягання-секції монтуються на загальному корпусі паралельними рядами й зрізують стружку одночасно в декількох місцях оброблюваної поверхні.

Такого роду складене протягання застосовується для обробки на чавунних автомобільних блоках площин шириною до 300 мм і довжиною до 500 мм. Вона знімає припуск товщиною близько 4 мм і складається із дванадцяти паралельних рядів секцій, причому кожний ряд обробляє смугу шириною 25 мм. Ряди секцій розбиті у свою чергу на п'ять груп, які позначені на римськими цифрами. Секції першої групи є попередніми.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009