Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Зношування протягань і критерій їхнього затуплення
Зношування протягань у процесі їхньої роботи характеризується округленням ріжучих лез і стиранням металу в основному з боку задніх граней зубців. Інтенсивність наростання й скінченна величина зношування в протягань, що працюють по звичайної, менше на суцільних ділянках ріжучих крайок і більше на ділянках перехідних до стружкоделительным канавок і особливо до допоміжних лез.

Стирання задніх граней, що примикають до гладких ділянок ріжучих крайок, починається з появи дрібних подряпин, які, розташовуючись близько одна до іншої, утворять матову смужку. У міру роботи протягання подряпини збільшуються в розмірах і зливаються в одну загальну поверхню. Границя цієї поверхні або зони зношування в основному паралельна ріжучій крайці.

Ширина її на початку роботи протягання зростає швидко, а потім відносно повільно; сумарна довжина протягненої поверхні. Як при обробці стали, так і при обробці чавуну, швидке стирання задньої грані триває до того моменту, поки ширина зони зношування не досягне 0,05-0,1 мм більше - при високій швидкості різання, підвищеній подачі й при обробці більше твердого маті.

Одночасно зі стиранням задньої грані відбувається округлення ріжучої крайки, що проявляється у виникненні вузької блискучої стрічечки. Ця стрічечка, маючи більш-менш рівномірну ширину, місцями виходить за свої основні границі й удасться в зону стирання у вигляді сужающихся ділянок "патьоків". Ширина округленої частини леза з боку задньої грані також росте нерівномірно: спочатку швидко.

Як показали спостереження за зношуванням протягань, проведені автором, Л.С.Мурашкиным і А. И. Кашириным, середня ширина округлення ріжучої крайки звичайно не перевершує 0,03-0,05 мм для протягань, що працюють у звичайних умовах. Внаслідок стирання задньої грані й округлення леза зношування задніх граней. ріжуча крайка поступово відпадає від свого вихідного положенні опускається по передній грані. Це переміщення при однаковій величині зношування буде менше в протягань із малими задніми кутами.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009