Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Зношування протягань і критерій їхнього затуплення
У зоні нормального стирання задньої грані, що має, як відзначено вище, в основному матовий відтінок, при тривалій роботі протягань по сталі з'являються місцеві більше широкі подряпини й помутніння довжиною близько 0,5-0,6 мм, які бувають настільки дрібними, що не можуть істотно відбитися на роботі протягання, якби вони залишилися на ній після переточування. При тривалій же роботі протягань по чавуні ці подряпини мають значну глибину й порушують гладкість ріжучої крайки.

За зоною основного зношування задньої грані розташовується, як правило, зона дрібних і рідких подряпин, що, якщо вона залишена після переточування, не приносить істотної шкоди роботі протягань. Налипання металу на задні поверхні зубців, що виникає головним чином внаслідок їхнього зношування, значно знижує ріжучу здатність протягань, погіршує чистоту оброблених ними поверхонь і сприяє збільшенню сили протягання.

У найбільшій мері воно проявляється при протяганні стали з розвитий ферритной тридцятилітньому в мікроструктурі наприклад стали зі змістом вуглецю до 0,2, а також при обробці протяганнями аустенітних сталей і алюмінію. Відсутність задніх кутів або недостатня їхня величина, а також сліди заточення на гранях і лезах зубців прискорюють процес налипання металу.

Налипання металу властиво протяганню не тільки стали, але й чавуну. В останньому випадку налиплий метал має вигляд дрібнозернистих плівок, які пов'язані із протяганням більш слабко, ніж при обробці стали. Зношування ріжучих крайок у місцях їхнього різкого перелому, наприклад, при переході в бічні крайки на шпонкові й шлицевых протяганнях, протікає значно швидше, ніж на основних ділянках.

При роботі протягання ці місця, називані звичайно "куточками" або "краями", округляються у вигляді сфери, причому зона зношування сильно витягається уздовж бічного ребра, що ставиться до зуба шпонкової й шлицевой протягання. Зношування куточків несприятливо позначається на чистоті бічних сторін паза, що простягається, і спотворює їхню форму внаслідок виникнення на них глибоких борозен.
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009