Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Зношування ріжучих елементів
Зовнішніми ознаками, що супроводжують граничному зношуванню протягань, крім погіршення якості протягнених поверхонь, є також виникнення заусенцев на стружці й на краю обробленої поверхні, місцеві металу, грубі борозни усередині й із краю поверхні обробки, труднощі видалення стружки з канавок, підвищення сили протягання на 15-20% у порівнянні з її значенням для гострого протягання, неспокійна робота протяжного верстата, відчутний розігрів і вібрація протягання й ін. Усе, що було вище сказане відносно зношування й критерію затуплення, ставиться до протягань, що зрізують припуск за звичайною схемою з тонкою стружкою.

Що стосується протягань, зубці яких зрізують товсті стружки по прогресивній і в окремих випадках зовнішні плоскі про за генераторною схемою, то зношування їх протікає більш повільно, що в першу чергу пов'язане з ослабленням шкідливого впливу на процес пластичної. Слід зазначити, що цей критерій відповідає в основному діапазону прискореного наростання зношування протягань, за межами якого інтенсивність його значно знижується, кривий. Тому бажано по можливості працювати при більшій величині зношування.

Зниження інтенсивності первісного зношування є однієї з актуальних завдань в області вдосконалення процесу протягання. Досвіди, проведені в цьому напрямку автором, показали, що зовнішні плоскі протягання, на лезах яких були заздалегідь зроблені 45-градусні плоскі стрічечки, ширина яких не перевершувала величини подачі , зношувалися в 1,5-2 рази повільніше протягань із гострими крайками.

Можливо, що ці стрічечки можуть виправдати себе й на деяких інших типах протягань. Деформацій при різань округленої частини ріжучих крайок ні зубцях протягань. Крім того, на цих протяганнях не роблять звичайних стружкоделительных канавок, що є одним з інтенсивних джерел передчасного зношування ріжучої частини звичайних протягань.

Наявність задніх кутів на выкружках і виїмках у зубців прогресивних протягань сприяє підвищенню износоупорности цих протягань. Критерій зношування протягань прогресивного різання трохи більше, ніж у протягань звичайного різання. Шар, що сточується при кожному переточуванні із зубців прогресивних протягань, не охоплює, як правило, всієї ширини зони зношування, а обмежується лише основною частиною її.

Зниження чистоти протягненої поверхні при роботі чорнових секцій не є тут вирішальним фактором припинення роботи протягання, тому що остаточна чистота досягається перехідними секціями й чистовими зубцями, які зрізують дуже тонку стружку й зношуються уповільнено.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009