Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
секція, ЩоКалібрує,
Останнє протягання внаслідок її подоби переверненій букві V часто називаються V-Образної. Оскільки пристрій обох протягань має багато загального, розглянемо конструкцію й геометрію ріжучих елементів першої протягань. Ріжуча секція однобічного похилого протягання, виконувана з одного або декількох послідовно розташованих шматків інструментальної сталі, утворить із напрямком протягання поздовжньою віссю, величина якого визначається умовою.

Звичайне значення кута ф коливається в межах від 4 до 6° при підйомі зубців протягання від 0,5 до 1 мм менше для сталі. Кут у плані ф 163, з на головних крайках приймається найчастіше рівним 90°, але при обробці деталей із твердою кіркою його варто зменшувати до 60-75°. Задній кут а на головних крайках становить 5-6°, а кут заднього заточення секції, відлічуваний від лінії, паралельній підошві, більше кута а на величину.

Задній кут ах на допоміжній крайці дорівнює 2-3°. Кожний зубець секції бажано постачити перехідною крайкою 2 довжиною 0,3-0,5 мм із нахилом під кутом 45° і заднім кутом а. Висота секції Нп приймається звичайно не менш 20 мм, а ширина її Вп повинна бути достатня для того, щоб розмістилися кріпильні гвинти з діаметром 8-10 мм. Кількість зубців z у секції повинне задовольняти умові, а довжина Ln - умові.

Ширина корпуса Вк протягання встановлюється з урахуванням ширини оброблюваної площини, ширини перетину секцій Вп і можливості розміщення гвинтів для приєднання корпуса до полозків верстата. Можна прийняти: Однобічними похилими протяганнями обробляються відносно вузькі площини - шириною до 40-50 мм.

Для більше широких площин вигідніше застосовувати V-Образ-Ную протягання, що буде коротше першої, тому що зрізує стружку одночасно із двох сторін припуску. Як видно з, де дається конструктивний вид протягання, довжина правої й лівої секцій неоднакова. Зубці короткої секції закінчуються трохи раніше крапки перетинання обох секцій. За цієї секції встановлюється скошена гладка планка, висота якої менше висоти секції на величину, що перевищує товщину припуску.
  • Адреса

  • provodnik.pp.ua
  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009