Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
протягання, ЩоКалібрують,
протягання, Що Калібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на протягання, що калібрує, що надалі зрізує тільки ті частини виробу, які виступають за нормальний профіль.

протягання, Що Калібрує, являє собою комбіновану цилиндрическо-шлицевую ріжуче протягання, у якій одна група зубців обробляють шліци, а інша - їх внутрішні циліндричні ділянки. Шлицевые зубці в протяганні, що калібрує, розташовуються спереду, а циліндричні. Якби було навпаки, то після проходу циліндричних зубців шлицевые могли б не потрапити у відповідні їм канавки виробу й тому зламалися б.

 протягання, ЩоКалібрують,Спереду шлицевых зубців протягання має напрямну ребристу частину, таку ж, яка робиться в комплектних шлицевых протягань. Оскільки шар металу, що видаляється протяганнями, що калібрують, невеликий і має випадкову форму й розміри, ці протягання роблять відносно короткими. Підйом шлицевых зубців по зовнішньому діаметрі в середньому дорівнює 0,6 мм, зменшуючись до 0,4 мм у дуже малих протяганнях і збільшуючись до 0,8 мм у дуже великі.

Діаметр першого ріжучого шлицевого зубця звичайно береться рівним dx = de + мм, де de - мінімальний внутрішній діаметр шлицевого отвору. Діаметр останнього ріжучого зубця dn такий же, як у ріжучого протягання, застосовуваної для даного виробу. Число ріжучих шлицевых зубців визначається по формулі. Число що калібрують шлицевых зубців робиться рівним 4-5.

Товщина зубця шлицевого однакова в ріжучих і зубців, що калібрують, і дорівнює товщині зубців у ріжучому протяганні. Допуски на зовнішній діаметр ріжучих і що калібрують шлицевых зубців такі ж, як у ріжучих протягань. Циліндрична ділянка має три ріжучих і три калибрующих зубці. Діаметр першого ріжучого циліндричного зубця рівняється мінімальному припустимому внутрішньому діаметру шлицевого отвору.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009