Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Конструкції протягання
При такій конструкції протягання циліндричні зубці зрізують стружку тієї ж товщини, що й шлицевые. Завдяки цьому не тільки компенсується деяке збільшення довжини шлицевой частини через збільшення припуску, але в окремих випадках досягається зменшення загальної довжини протягання, і, як правило, усуваються заусенцы по краях шлицевых канавок.

Задню напрямну звичайно роблять циліндричної форми; зі шліцами ця частина виконується рідко. При протяганні шлицевых отворів комплектом протягань передня напрямна частина всіх протягань, крім першої, повинна відповідати за формою й розмірами отвору, обробленому попереднім протяганням.

Із цією метою напрямні забезпечуються ребра для забезпечення правильного положення протягання в отворі. Розміри таких напрямних визначаються наступними співвідношеннями. Ширина шлицевых виступів Ьп на ріжучих і зубцях, що калібрують, комплектних протягань приймається для першого протягання по формулі. В інших протягань комплекту ширину Ьп варто зменшити на величину, що компенсує погрішність кроку й розташування шлицевых виступів орієнтовно 0,007.

Разом з тим, припустиме послідовне й рівномірне зменшення ширини шлицевых виступів від протягання до протягання. При цьому на останнім протяганні комплекту необхідно робити перші зубці з більшим підйомом 0,25 починаючи з підстави шліца для зрізання бічного припуску, що залишився після попередніх протягань. Наступні зубці останнього протягання працюють із нормальним підйомом.

Відхилення на діаметр западин комплектних протягань починаючи із другого протягання можна приймати по посадках Х3 або Л с відповідним пристроєм "внутрішніх" напрямних, як було показано на В окремих випадках, коли не пред'являється особливих вимог до концентричності окружностей що простягається шлицевого отвору, допуски можуть бути прийняті по посадці Х4. На представлене креслення комбінованої цилиндрически-шлицевой протягання звичайної конструкції, призначеної для протягання шестишлицевого отвору з розмірами, зазначеними на кресленні. Попередній отвір підготовлений свердлом і має найменший діаметр 25,3 мм.
  • Адреса
  • Компьютерная помощь по солнцево компьютерная помощь царицыно невысокие цены.
    http://ar-tis.ru/ статуэтки фарфоровые ссср редкие фарфоровые статуэтки ссср.
  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009