Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Конструкції протягання
Матеріал оброблюваної деталі - сталь марки 45. Довжина отвору, що простягається, 48 мм. Протягання виробляється на верстаті моделі 7510 з використанням як мастильно-охолодна рідина сульфофрезола. Подібно циліндричним прогресивним протяганням широке поширення одержали прогресивні протягання й для обробки шлицевых отворів із прямобочным профілем.

Такі протягання мають всі достоїнства прогресивних круглих протягань і забезпечують при більших підйомах на зубець висока якість протягнених шлицевых канавок і збільшену стійкість ріжучих елементів. При цьому довжина протягань зменшується, що дає економію інструментальної сталі й підвищує продуктивність праці. Характерною рисою прогресивних шлицевых протягань є зрізання окремих шарів металу в шлицевых пазах не кожним зубцем, а двома зубцями, що становлять ріжучу секцію.

Перший зубець кожної секції постачений бічними скосами-фасками, завдяки чому він зрізує вузьку стружку, що не стосується сторін шлицевой канавки. Другий зубець має ріжучу крайку повної ширини й зрізує дві стружки із країв канавки, причому стружка відходить убік від стінок шлицевой канавки й не дряпає її; кожний другий зубець секції виконується на 0,015- 0,02 мм нижче першого. Ширина ріжучої крайки першого зубця секції становить 0,6-0,7 повної ширини, але не перевищує 10 мм.

Шлицевые зубці розділяються на чорнові, або обдирні, перехідні, чистові й що калібрують. Чорнові зубці при протяганні стали мають подачу на секцію до 0,2-0,3 мм підйом 0,4- 0. Перехідні зубці мають поступово, що знижується підйом, і виконуються також секціями із двох зубців. Чистові зубці робляться з підйомом в 0,01-0,015 мм і при ширині шліців до 10 мм не розділяються на секції. зубці, Що Калібрують, як завжди, не мають підйому.

Скоси на перших зубцях кожної секції можуть виконуватися або у вигляді прямих фасок, як це було вперше здійснене П. П. Юнкиным, або у формі бічних выкружек по дузі окружності Re, як у протягань змінного різання, або ж у вигляді прямих, як у циліндричних протягань. Виготовлення плоских фасок найбільше трудомістко.
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009