Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Квадратні й шестигранні протягання
Попередній отвір під квадратну й шестигранну протягання робиться звичайно свердлом і має найменший диам. дорівнює відстані між сторонами отвору, що простягається, діаметр уписаної окружності, т. У тому випадку, коли сліди попереднього отвору на площинах квадрата або шестигранника небажані, діаметр приймається на 0,3 - г-г- 0,5 мм менше S. Досить часто, однак, зустрічаються отвори, на сторонах яких припустимі сліди попереднього циліндричного отвору.

Тут буде розібрана конструкція квадратного й шестигранного протягань, зубці яких створюють сторони отвору окремими ділянками. Головні ріжучі крайки розташовуються на кутах зубців і мають форму дуг концентричних окружностей, діаметр яких d поступово збільшується від першого зубця до останнього. Діаметри di на проміжних зубцях визначаються загальною умовою.

Прямі сторони профілю зубців є допоміжними крайками. Відстань Sn між ними, постійне для всіх зубців протягання, визначається наступною умовою: Внаслідок сталості Sn і зміни dt довжина головних і допоміжних крайок на зубцях протягань є змінної, що виявляється зі схеми утворення квадратного отвору.

На першому зубці прямих ділянок ні, а дугові ділянки зливаються в одну загальну окружність із діаметром dx. На останньому зубці, навпаки, дугові ділянки зникають і залишаються тільки прямолінійні. Однак оскільки рідко зустрічаються квадратні й шестигранні отвори із зовсім гострими кутами, тому що кути притупляються на ту або іншу величину, дугові ділянки залишаються й на останніх зубцях протягань.

Стружкоделительные канавки розміщають у шаховому порядку на всіх ріжучих зубцях з дуговими ріжучими крайками, які в розглянутих протяганнях зрізують метал за звичайною схемою. При ширині ріжучих крайок bt = 4-10 мм робиться одна канавка, при bt 10 мм - дві. На перших, круглих зубцях кількість канавок приймається таке ж, як у циліндричних протягань. Вибір подачі на зуб sz при конструюванні квадратних, шестигранних і подібних їм протягань є дуже важливим питанням.
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009