Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Квадратні й шестигранні протягання
Вище вказувалося, що при однаковій подачі на всіх зубцях площа поперечного перерізу зрізу виходить змінної, зменшуючись до кінця протягання. Подібним же чином буде змінюватися й сила протягання. Зміна сили протягання Рмакс графічно представлене на 6, а, де по осі ординат відкладена сила протягання, а по осі абсцис - довжина 5 ріжучої частини протягання. Таке протягання має зайво більшу довжину; при роботі нею верстат використовується нераціонально.

При постійній величині поперечного перерізу зрізу, що досягається послідовним збільшенням подачі в міру зменшення ширини зрізу, можна значно зменшити довжину протягання й забезпечити більше сприятливе завантаження верстата. Однакове завантаження верстата по всій довжині протягання 1 можуть бути досягнуті, коли добуток площі поперечного перерізу зрізу на питому силу протягання буде постійним для всіх зубців.

Оскільки питома сила зменшується зі зростанням подачі, площа перетину зрізу повинна збільшуватися від зубця до зубця. Протягання в цьому випадку буде сама коротка. Крім того, що змінюється підйом на всіх зубцях, причому з досить малою різницею, ускладнює виготовлення протягань. Тому на практиці звичайно витті зубці протягання розбивають на кілька груп - щаблів, з постійною подачею на зуб у межах кожного щабля.

Подача ж на окремих щаблях різна: найменша на першій і найбільша на останньої, причому величина її коректується відповідно до умов міцності, обсягом стружечных канавок і стійкістю протягань. Такого роду протягання називають східчастими. Кількість щаблів приймається рівним трьом для квадратних протягань із відстанню між сторонами S < 15 мм і чотирьом при S > 15 мм. У шестигранних протягань роблять два щаблі при S < 20 мм і три, коли S > 20 мм.

При рішенні завдання про вибір подачі на зуб Szmn про кількість зубців zm для кожного щабля можуть бути прийняті дві умови: кількість металу, що зрізується окремими щаблями, повинне бути однаковим; сили протягання. перших зубцях всіх щаблів також повинні бути однаковими або у всякому разі близькими по величині.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009