Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Огляд основних методів протягання
Пристрій протягання в цілому відповідає загальним умовам, установленим вище, за винятком деяких особливостей, які полягають у наступному. З метою зменшення тертя на бічних поверхнях шлицевых виступів роблять бічне поднутрение, утворене допоміжним кутом у плані c , величина якого приймається рівної 1-1V20, а при протяганні дуже грузлих сталей-до 2 - 272°.

Поднутрение починається не від самої вершини виступу, а на відстані 0, що становить 0,7-1,0 мм. Поднутрением забезпечуються ті зубці, висота шлицевых виступів яких дорівнює або перевищує 1,2-1,3 мм. Щоб установити номер зубця, з якого починається поднутрение, розмірів зубців знайти той діаметр, що відрізняється від діаметра першого шлицевого зубця приблизно на 2,5 мм.

Для збільшення стійкості шлицевых зубців необхідно краю ріжучих постачати перехідною крайкою, що має форму дуги з радіусом RnJ або прямій, що становить кут 45° з бічними сторонами виступів. Радіус Rn дорівнює звичайно 0,25-0,3 мм, а довжина перехідної прямої близько 0,2-0,3 мм. На перехідних крайках робиться задній кут а така ж величина, як і на головних крайках.

Для полегшення роботи з утворення перехідних крайок і заднього кута на них бажано застосовувати перехідні крайки у вигляді ввігнутої дуги, що заміняє пряму лінію, що дозволить виконати тут обробку шліфувальним колом одночасно із двох сторін. Заміна прямою ввігнутою дугою не відбивається на процесі різання й на стійкості протягання. Природно, що форма й розміри перехідних крайок на останніх ріжучих і всіх зубцях, що калібрують, повинні відповідати формі й розмірам перехідної частини на профілі щлицевой канавки виробу.

У підстави шлицевых виступів протягання робляться поздовжні канавою для виходу шліфувального із шириною близько 1-1,2 мм і глибиною приблизно 0,8-1 мм. Кут профілю канавок становить 50-60°. Діаметр окружності западин den між шлицевыми виступами протягання приймається рівним мінімально припустимому внутрішньому діаметру de шлицевого отвору.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009