Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Основні передумови
Складальні, або секційні протягання, застосовувані для протягання складних поверхонь, подібні до протягань попередньої конструкції й відрізняються від них в основному тим, що саме протягання розбите на ряд окремих ділянок-секцій, змонтованих на загальному корпусі. Такий пристрій, поза тим що заощаджує інструментальну сталь, сприяє також полегшенню виготовлення протягання й у ряді випадків є єдиним раціональним варіантом її конструкції.

Так, наприклад, при виготовленні протягань із криволінійними ріжучими крайками вкрай важко, а іноді й неможливо при великій довжині протягання виконати стружечные канавки й задні поверхні зубців, тому що для цього потрібні надмірно довгі й тонкі консольні оправлення для фрез і шліфувальних кіл. Щоб усунути це утруднення, довге протягання необхідно розділити на ряд окремих коротких ділянок - секцій, розташувавши їх послідовно одну за іншою на загальному корпусі. На представлена таке складальне протягання, причому нагорі вона показана в зібраному стані, а внизу - зі знятими секціями.

Складальна конструкція протягань, крім того, володіє ще тим достоїнством, що окремі секції можна легко переміщати або регулювати, а отже, ці протягання можуть більш довгостроково використовуватися в роботі, чим протягання цільної конструкції. Цільні протягання виходять із ладу після зношування що калібрує, частини, у складальній же конструкції зношена секція, що калібрує, може бути переміщена на місце попередньої ріжучої секції, що, у свою чергу, займе місце третьої секції від кінця й т.д., аж до першої.

Такий порядок використання секцій дозволяє обходитися періодичною зміною тільки секції, що калібрує. Інший вид складального протягання, службовець для обробки підошви підшипника. Це протягання обробляє виступ, дві бічні площини й дві канавки й складається з корпуса й трьох груп секцій.

Секції розташовані в поздовжньому пазу корпуса, що має коритоподібний перетин. Перша секція обробляє нижню, вузьку площину виступу. Дві плоскі двосторонні секції, що входять у групу, знімають стружку з обох бічних площин деталі й одночасно обробляють сторони виступу. Нарешті, дві пазові секції групи прорізають канавки.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009