Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Плоскі протягання з тонким тілом
Як вказувалося вище, товщина тіла В цих протягань ширині шпонкового паза, або вірніше - ширині зубчастого виступу. З метою зменшення тертя на бічних сторонах протягання робиться поднутрение з кутом фх = 0°30, причому висота зубчастої частини h 0 повинна задовольняти умові.

Висота першого зубця протягання повинна задовольняти умові. Розрахункові значення hx рекомендується округляти до цифр, і орієнтованих на використання хвостовиків за ДСТ 4043-48. Розмір hx ставиться до протягань, що обробляють виріб за один прохід, і протяганням для першого проходу. Інші елементи вибираються по тимі ж умовам, що й для протягань зі стовщеним тілом. Комплектні шпонкові протягання як зі стовщеним, так і з тонким тілом конструюються по загальних принципах.

Замість декількох протягань може бути використана одна, котрої обробляють канавку, розміщаючи подкладки між підошвою протягання й дном паза в напрямному оправленні. Такий метод виправдує себе в серійному виробництві. Оскільки при роботі комплектом протягань або при декількох проходах одним протяганням стінки й канавки можуть вийти незадовільної чистоти й з уступами, прибігають до протягань, що калібрують.

Зубці таких протягань розташовуються на бічних сторонах. протягання, Що Калібрують, найчастіше використовуються при обробці канавок більших розмірів наприклад шириною 20-24 мм і на протягання ними залишають припуск близько 0,8-1,2 мм по ширині паза. Великі шпонкові протягання виготовляються збірної конструкції, головним чином із вставними зубцями. Напрямні оправлення. Основні типи напрямних оправлень для шпонкових протягань із плоским тілом наведені тип а є найпоширенішим.

Оправлення, виконане по цьому типі, міцно приєднується до опорного кільця верстата трьома гвинтами й тому можуть витримувати значну вагу оброблюваних деталей. Оправлення типу б постачений однієї підлоги отвором для гвинта, що охороняє її від провертання й зрушення під час роботи. Подібна конструкція застосовується в тих випадках, коли важко розташувати отвори для гвинтів у фланці оправлення.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009