Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Плоскі протягання з тонким тілом
Тип використовується в основному при протяганні деталей з відносно невеликою вагою, тому що оправлення втримується тільки тертям в отворі опорного кільця або планшайби верстата. Ширина Вь напрямного паза в оправленнях дорівнює найбільшій ширині тіла протягання з відхиленнями основного отвору по 2-му класу точності, а при протяганні щодо довгих отворів - по 3-му класу.

Для компенсації сточування зубців протягання на дно паза оправлення поміщають змінні подкладки. Щоб уникнути спочатку надмірно тонких подкладок, застосовують подкладку якої-небудь певної товщини наприклад 0,5 уже для нового протягання. Природно, що глибина паза в цьому випадку повинна бути збільшена на товщину подкладки.

Замість подкладок може бути застосований клин, переміщенням якого уздовж паза регулюється положення протягання щодо отвору, що простягається. При визначенні розмірів напрямних оправлень не слід допускати надмірно малої перемички величина її, як свідчать дані практики, повинна бути не менше 0,15>.

Із цього випливає умова, що визначає найбільше припустиме значення глибини паза Я: Стосуючись деяких конструктивних розмірів напрямних оправлень наприклад типу а по ожно додати наступне. Діаметр задньої цапфи, що вставляється в опорне кільце або планшайбу верстата, повинен бути більше діаметра посадкової частини.

Щоб при цьому зайво не розширювати сортамент опорних кілець, можна прийняти. Подкладки. діаметр рівним, наприклад, 30 мм для діаметрів отвору, що простягається, D < 22 мм; 50 мм для D = 22 - г-г- 40 мм; 70 мм для 40 < D < 60 мм і т.д. Довжина задньої цапфи відповідно може бути прийнятий рівної 25, 30, 40 мм і т.д. Діаметр опорного фланця варто брати на 30-40 мм більше діаметра задньої цапфи, щоб можна було розмістити отвору для гвинтів Мб і їхніх головок. Товщина фланця становить 10-15 мм.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009