Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Поперечні перерізи й довжина
> Розташування гвинтів зверху по кінцях секцій або накладних протягань 1 застосовується для широких масивних протягань щодо невеликої довжини. Аналогічний спосіб кріплення, але з розташуванням гвинтів уздовж всього протягання, використовується для протягань і секцій, коли гвинти не можна розташувати знизу. Воно припустимо для зубців з більшими кроками, де можна розташувати головки гвинтів між зубцями або в крайньому випадку перерізувати гніздом під головку не більше одного зубця на кожний гвинт.

Перекриття головкою більшої кількості зубців приводить до перевантаження стружкою ріжучих крайок, розташованих за отворами під гвинт, і тим самим викликає прискорене зношування протягання. Притиск секції краєм головок гвинтів може використовуватися для протягань, що працюють із легким навантаженням.

Розташування гвинтів знизу, з утопленими в корпус головками, є найбільш простим і широко використовується в зовнішніх протяганнях, забезпечуючи високу міцність кріплення. Розміщення гвинтів одночасно із двох сторін, д, застосовується для одне- і двосторонніх протягань і секцій, установлюваних у зовнішні або внутрішні кути корпусів. Кріпильні гвинти звичайно мають циліндричну головку із внутрішнім шестигранником.

Діаметр різьблення коливається від 5 мм при ширині секцій 10- до 10 мм при ширині секцій понад. Глибина отворів під нарізку глибина повинна бути принаймні на два витки більше глибини самої нарізки. Для низьких секцій, коли отвору під гвинти близько підходять до дну стружечных канавок, дно різьбових отворів рекомендується робити плоским.

Для протягань і секцій, що мають ширину не більше 40-45 мм, достатній один ряд різьбових отворів. Для більше широких протягань різьбові отвори розташовуються так. Відстань від краю секції або протягання до першого різьбового отвору 1У становить 15-20 мм, а відстань між іншими отворами 90-150 мм пропорційно довжині про.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009