Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Підвищення стійкості протягань
Однак можна виконати зубці на бічних сторонах протягання, що полегшує її роботу й усуває налипання металу, особливо інтенсивне при обробці грузлих сталей. Бічні зубці виконують без підйому й без стружкоделительных канавок. Кут нахилу зубців т як на широкої , так і на бічних сторонах приймається рівним куту, що доповнює передній кут у до 90°, тобто 90° - в.

З метою зменшення ваги плоских протягань робота ними виробляється із застосуванням внутрішніх напрямних, які вставляються в попередній отвір і отвір, підготовлений попередніми протяганнями. При обробці прямокутних, а також квадратних отворів поряд із плоскими протяганнями, що мають підйом на кожний зубець, можна застосовувати протягання, що працюють за прогресивною схемою зрізання стружки.

Принципова схема однієї з конструкцій такого протягання представлена на, а. Зубці протягання розділяються на групи-секції й забезпечуються виступами. Висота зубців у межах кожної секції однакова. Підйом здійснюється тільки від секції до секції. Кількість зубців zc, що доводиться на секцію, приймається рівним, залежно від ширини протяганням В. Стружка по ширині ділиться виступами на частин. Представлено дві секції з п'ятьма зубцями в кожній.

Виступ першого зубця лівої секції вирізує канавку шириною, а наступні чотири зубці збільшують неї до повної ширини простягається поверхности, щоМ. Права секція на, а починає працювати із країв поверхні й закінчує зрізанням вузького виступу, що залишається після чотирьох зубців. Широкі виступи більше 15 - забезпечуються виїмками. Інше плоске протягання теж прогресивної конструкції, але більше проста по виконанню.

Тут перша група зубців вирізує в припуску трохи щодо вузьких трапецеидальных канавок, а наступна за ними група із прямими гладкими крайками зрізує виступи, що залишилися. Таким чином, кожний із двох зубців, що входять у секцію, рознесений по своїх окремих групах. Однак принципова особливість прогресивної схеми - зрізання товстої стружки вузькими ділянками - збережена тут повністю. При більш-менш значному припуску на протягання кількість груп зубців може бути збільшено.
Як у тієї, так і в інший конструкціях кількість чорнових секцій, що виконують головну роботу, а також число зубців, що зачищають, визначаються тими ж умовами, що й для циліндричних протягань прогресивного різання. Завдяки значному підйому кожної секції прогресивні протягання виходять коротше, ніж звичайні плоскі, що зрізують стружку відносно тонкими шарами.
  • Адреса
  • рутокен и эцп

  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009