Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Приклад розрахунку зовнішнього протягання
Такої ж поверхні, але із профілем, утвореним декількома кривими, обробляються роздільно фасонними секціями, що розміщаються на корпусі протягання в змішаному порядку, Розміщення секцій у цих випадках роблять так, щоб по можливості забезпечити взаємне перекриття оброблених ділянок і створити плавні переходи від однієї кривої.

Тут секції обробляють спочатку дві ввігнутих ділянки, а наступні за ними секції опуклі. Секції можуть бути виконані для роботи як по прогресивному, так і по генераторному методі. У розглянутому випадку секції є прогресивними, тому що виготовлення зубців, обкреслених по опуклих дугах окружності, не представляє особливих утруднень. Навпаки, увігнуті секції з відносно малими радіусами переважно робити генераторними.

Те ж ставиться й до протягання, зображеної; у цього протягання секція може бути звичайні або прогресивної, а секції генераторні на дугові. У тих випадках, коли при роздільному протяганні складної поверхні важко досягти необхідної плавності й чистоти в місцях сполучення профілю, застосовують додаткову секцію, що встановлюється за елементарними секціями. Секція має суцільні ріжучі крайки й невелике число зубців.

Для утворення задніх кутів цю секцію шліфують із піднятим заднім кінцем на 0,05-0, завдяки чому вона працює тільки першим зубцем. У міру переточувань вступає в роботу другий зубець, потім третій і т.д. При складанні протягання цю секцію варто встановлювати можливо ближче до нижньої граничної кривої профілю оброблюваної деталі.

Приклад розрахунку зовнішнього протягання. Форма й розміри деталі як до протягання. Заготівля попередньо оброблена чорновим фрезерованием. При протяганні потрібно одержати поверхні по профілі abode по обидва боки. Припуск показаний заштрихованою смугою. Заготівля виготовлена з углеродистой конструкційної сталі марки. Протягання виробляється на вертикальному зовнішньо-протяжному верстаті моделі 7А710 з тяговим зусиллям 10 т і довжиною ходу робочої каретки 1200 мм. Мастильно-охолодна рідина - емульсія.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009