Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Прогресивні протягання
Як вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій аналогічно пристрою протягань для обробки внутрішніх площин. Перші, прорізні зубці розташовуються на окремій секції або секціях і прорізають у зрізується слое, що, ряд трапецеидальных канавок при підйомі на кожний зубець.

виступи, Що Залишаються між канавками, зрізуються наступною секцією із зубцями, що мають суцільні гладкі ріжучі крайки, і з підйомом також на кожний зубець. Завдяки щодо великій глибині трапецеидальных поздовжніх канавок на прорізних зубцях і простій формі зубців із гладкими крайками такі протягання можуть заточуватися після зношування як по передньої, так і по задній грані зубців, що збільшує строк їхньої служби.

Трапецеидальные виступи на прорізних зубцях мають довжину головних крайок 5-8 мм і кут на бічних вершинах в 105-110° кут канавок. Бічні крайки виступів шліфуються при підйомі заднього кінця секції на 1-2 мм на кожні 100 мм довжини й тому виходять із бічним заднім кутом.

Це обставина, а також більші кути при вершині, сприяють підвищенню износо-упорності ріжучих виступів і збільшенню стійкості протягань між переточуваннями. Прогресивні протягання можуть видаляти значні припуски й зрізати стружку великої товщини - такий, яка може розміститися в стружечных канавках при криволінійній формі спинки на зубцях. При наявності на оброблюваній поверхні твердої ливарної кірки перші зубці або всі зубці прорізної секції можуть бути оснащені твердим сплавом.

Протягання, що обробляють площини по змішаному методі. Генераторний і прогресивний методи протягання площин застосовуються не тільки в чистому виді, але й разом зі звичайним. До цього доводиться прибігати при знятті щодо більших припусків приблизно й при підвищених вимогах до якості оброблюваної поверхні.
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009