Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Протягання для комбінованих отворів
До групи комбінованих отворів у цьому випадку ставляться отвори, профіль яких складається із прямих ліній і дуг окружностей, а також складні отвори, обкреслені тільки прямими лініями. Отвір, а й складається із двох паралельних прямих і двох дуг окружності з одним центром, простягається з попереднього круглого отвору протяганням, пристрій якого подібно пристрою протягання.

Основна відмінність полягає в тім, що дугові ділянки ріжучих крайок не переходять у прямі лінії, як це спостерігається при протяганні чисто прямокутного отвору. Протягання для отвору з одною плоскою стороною мають в основному таку ж конструкцію, як і попереднє протягання.

Відстань від центра протягання до площини розраховується по тимі правилам, які встановлені для протягань, що обробляють циліндричний отвір зі шпонкою. Ріжучі крайки протягання утворяться тут дугами, концентричними окружності попереднього отвору, тобто так само, як у протягань, що обробляють отвір по 6, а.

Однак, починаючи із зубця, що ріжуть крайки якого входять у закруглену частину профілю, обидві сторони протягання повинні бути прошліфовані уздовж всіх інших зубців на півколо постійного радіуса г, рівного радіусу закруглення бічних сторін отвору. Тоді крайки кожного зубця з тієї й іншої сторони будуть складатися із трьох ділянок - ділянки 2-3, обкресленого дугою із центра отвору головна ріжуча до, і двох ділянок -2 і 3-4, утворених дугою радіуса г.

Ділянка 2-3 поступово зменшується до останніх зубців, а ділянки 1-2 і 3-4 збільшуються. На останньому ріжучому й на зубцях, що калібрують, ділянка 2-3 зовсім зникає. Для зменшення тертя на ділянках 1-2 і 3-4 і для усунення налипання металу необхідно постачити ці ділянки заднім кутом, величина якого може бути менше, ніж на основних крайках, - наприклад 1°.
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009