Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Протягання для прямокутних уступів
Подібно протяганням, що обробляють площині, ці протягання можуть працювати по звичайній, прогресивній і генераторній схеміі зрізання припуску. Протягання, що утворять уступи за звичайною схемою, мають зубці, розташовані або тільки з однієї, більше широкої, сторони коли висота уступу не перевищує 2-2 , або із двох сторін.

Однобічні протягання подібні по конструкції зі звичайними плоскими протяганнями. Зубці в них мають кут нахилу 75-80°. Сторона, звернена до низької частини уступу, забезпечується звичайному бічним поднутрением. Двосторонні протягання відрізняються від однобічних тем, що крім основних зубців у них є бічні зубці без підйому.

Протягання звичайного різання використовуються при обробці уступів на чавуні з попередньо обробленою поверхнею, а також на сталі, коли ширина уступу не перевершує 8-10 мм в окремих випадках можливе застосування таких протягань і при більшій ширині в. Прогресивні протягання, що обробляють відносно невисокі уступи шириною до 15-16 мм у виконуються з однобічним розташуванням зубців і зрізують припуск по трапецеидальной схемі так само, як при протяганні площин.

Ці ж уступи можна простягати й по груповому методі, тобто по методу, що застосовується при прогресивному протяганні шпонкових канавок метод П. П. Ю. У цьому випадку кожні два зубці поєднуються в секцію, причому перший зубець кожної секції прорізає трапецеидальную канавку, що потім доводить до потрібної ширини кожним другим зубцем, що має гладку крайку й висоту на 0,04 мм меншу, чим у першого.

При значній висоті попередньо відлитого або відштампованого уступу й ширині його більше 15-16 мм прогресивні протягання виконуються із двосторонніми зубцями, кожна сторона яких має підйом і зрізує припуск по трапецеидальной схем у тім же порядку, як і при протяганні площин. Раціональною конструкцією для обробки чорних уступів є конструкція протягання із двома похилими секціям. Пристрій її повністю відповідає пристрою двостороннього похилого протягання, що обробляє площини по генераторному методі.
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009