Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Розрахунок циліндричного протягання
Приклад розрахунку циліндричного протягання змінного різання. Потрібно, простягнути циліндричні отвори з наступними розмірами: D = 36+0 050 мм , довжина L = 85 мм необхідна чистота обробленої поверхні не нижче 6-го класу . Матеріал оброблюваної деталі - углеродистая конструкційна сталь марки 45 НВ = 170 год Протягання виробляється на горизонтальному протяжному верстаті моделі 7510 з малим.

Виробництво - крупносерийное. Наведений вище розрахунок не визначає найменшої можливої довжини протягання й найбільш сприятливих ріжучих властивостей, що може бути досягнуте шляхом вибору найвигіднішого варіанта при більше поглибленому розрахунку.

На відміну від протягань для отворів звичайної довжини, при протяганні глибоких отворів застосовуються протягання, довжина яких менше довжини самого оброблюваного отвору. Це викликано необхідністю економії інструментальної сталі й полегшення процесу виготовлення протягань, а також обмеженою міцністю протягань.

Природно, що в цьому випадку доводиться застосовувати комплект протягань - усього 4-6 шт. У цей час розроблені конструкції протягань і здійснюється обробка ними глибоких отворів з діаметрами до 200 мм при великому відношенні довжини протягання до діаметра, причому загальна довжина протягань не перевершує 1000-1100 мм при обмеженій кількості зубців.

Протягання для глибоких циліндричних отворів виконуються з кільцевими й гвинтовими зубцями. При обробці отворів з малими діаметрами приблизно до 20- найчастіше застосовуються гвинтові зубці, що визначається більше сприятливими умовами розміщення стружки в канавках таких протягань і можливістю здійснення безперервного підведення мастильно-охолодної рідини під час руху протягання вотверстии.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009