Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Розрахунок циліндричного протягання
Одна з конструкцій гвинтових протягань для протягання отвору з діаметром 7,5 мм наведена на Отвір обробляється чотирма такими протяганнями, що мають по двох гвинтових зубця. Гвинтові крайки розташовані в області ріжучої частини на конічній поверхні, діаметр якої поступово зростає. Зміна діаметра ріжучих крайок становить 0,07-0,15 мм - більше на перших протяганнях у комплекті й менше на останні.

частина, Що Калібрує, протягання має циліндричну форму. Крок зубців приблизно рівняється трикратному діаметру, а кут нахилу т 48-50°. Діаметр сердечника, що визначає собою глибину стружечных канавок, становить приблизно 0,65 номінального діаметра протягання й зменшується до 0,4-0,45 до її кінця.

Зростаюча глибина стружечной канавки полегшує схід стружки із протягання під впливом потоку мастильно-охолодної рідини, що підводить із боку вихідного кінця отвору, що простягається. Хвостовики забезпечуються трапецеидальной різьбленням, за допомогою якої протягання з'єднуються зі стеблом, що приєднується у свою чергу до тягового патрона верстата. Довжина стебла повинна бути більше довжини отвору, що простягається.

При діаметрі отвору, що простягається, більше 20-25 мм застосовуються звичайно протягання з кільцевими зубцями, які виконуються цільними для діаметрів до 45-80 мм. Починаючи з діаметра 45 мм, а найчастіше з діаметра 70-80 мм, протягання виготовляються з насадными дисковими зубцями. Цілком припустимі складені конструкції й при менших діаметрах, починаючи з 30-32 мм, коли приєднання зубців до тіла протягання виробляється за допомогою зварювання.

На наведена одна зі складених конструкцій протягання для обробки глибокого отвору з номінальним діаметром 100 мм. Протягання складається зі стрижня, на який насаджений ряд дискових зубців, відділених один від іншого за допомогою втулок. Штифти запобігаютьЖ провертанн зубец як відносно один одного, так і щодо втулк.

З передньої сторони протягання постачене напрямної з корпусом, навинчивающимся на стрижень і прижимающим всі зубці й втулки до задн напрямної, тіло якої впирається в заплечик корпуса протягання. З метою усунення заклинювання протягання в отворі, форма якого після підготовчої обробки може мати деяку конусность, обидві напрямні забезпечуються текстолітовими планками, що приєднуються гвинтами.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009