Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Розрахунок циліндричного протягання
Для цього ж, а також для компенсації зношування передня напрямна виконується іноді у формі розтискної бронзової втулки з конічним отвором, як це показано, у вигляді варіанта конструкції, на Хвостовик протягання приєднується до порожнього стебла за допомогою швидкодіючого різьбового затворного з'єднання або замка на чотирьох виступах. У ряді випадків, особливо для протягань із відносно великими діаметрами й більшими довжинами, з'єднання протягання зі стеблом виробляється за допомогою подвійного шарніра.

Мастильно-охолодна рідина подається через порожнину тягового стебла в центральний канал протягання, по радіальних отворах - у кільцеві виточення у втулках, а потім за допомогою радіальних каналів, укладених між торцями втулок і дискових зубців, надходить до ріжучих крайок. Через значний опір, надаваного складною системою каналів руху рідини, остання повинна подаватися з підвищеним тиском - до 8-10 am.

Застосування такої складеної конструкції, крім значної економії інструментальної сталі, підвищує сумарну стійкість протягань, тому що в міру зношування задні дискові зубці пересуваються вперед. Вибулі зубці - у кількості 2-3 - заміняються при кожному перебиранні протягання новими. Перестановка зубців звичайно виробляється через кожні 5-6 переточувань.

Величина припуску на діаметр при протяганні глибоких отворів коливається в межах від 0,40 до 1,5 мм, причому перша цифра ставиться до отворів з малими діаметрами приблизно, а друга - з більшими діаметрами Підготовча обробка отворів під протягання виконується свердлінням одно-кромочнымй АБО двух-кромочнымй свердлами, виробленим з одного кінця заготівлі при малих діаметра, або розточуванням при середніх і більших діаметра.

Підйом на кожний зубець протягання зі звичайною схемою різання становить 0,02-0,07 мм, найчастіше 0,04-0,06 мм. Кожне протягання в комплекті мають від шести до дев'яти зубців, причому більше число зубців виконується на протяганнях для отворів з меншими діаметрами. Поперечний розмір першого зубця кожного протягання рівняється діаметру останнього зубця попереднього протягання.
  • Адреса
  • Грунт с доставкой

  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009