Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Шлицевые протягання
При необхідності заміни эвольвенты дугою окружності варто визначити й проставити на кресленні протягання величину радіуса й координати його центра для дуги, що заміняє. Розрахунок відстані Dp по роликах виконується не по тимі залежностям, які дані у вираженнях. Зменшення сили тертя на бічних эвольвентных сторонах шлицевых виступів протягання може бути досягнуто видаленням сошлифовыв тих ділянок эвольвент.

Поднутрение профілю зубців, які не приймають эвольвентных шліців, участі в утворенні бічних сторін на виступах оброблюваного отвору. Форма профілю, що утвориться при цьому, западин протягання наведена на де ас - ділянка эвольвенты, що залишається на зубці протягання; рє-ділянка поднутренного профілю. Сумарна величина зсуву профілю be, що ставиться до останнього зубця протягання, становить.

Поднутрение окреслюється звичайно прямою лінією; воно виконується починаючи з того зубця, висота якого приблизно дорівнює 1 мм, і відтворюється плоским або конічним шліфувальним колом при зсуві заднього центра в горизонтальній площині. Інший метод зниження сил тертя на эвольвентных протяганнях полягає в знятті потилиць на бічних сторонах зубців протягання на відстані 0,8-1,0 мм від ріжучої крайки. Однак цей метод досить трудомісткий і не завжди досягає мети.

Найбільш раціональним методом, що знижує сили тертя й усуває налипання металу, варто вважати шліфування шлицевых западин при підйомі заднього центра протягання, завдяки чому профіль ріжучих крайок протягання поступово зміщається до її центра й на бічних сторонах шлицевых виступів утворяться задні кути, подібно тому, як це здійснюється на шлицевых протяганнях із трикутними шліцами. Щоб не вносити при цьому великих перекручувань у профіль отвору, що простягається, доводиться корригировать протягання. Сила протягання Р для эвольвентных протягань підраховується по емпіричній формулі.

Однак при користуванні цією формулою необхідно мати на увазі, що ширина шліців Ь тут змінна. Щоб не ускладнювати розрахунку, значення Ь можна прийняти постійним - по першому зубці протягання. Визначення величини Ъ виробляється по формулі. Для протягань зі східчастим збільшенням товщини стружки варто також визначати значення Р у початку кожного щабля. Останній зубець, що калібрує, єрофієвих протягань звичайно подовжується.
  • Адреса

  • http://www.zkteco.com.ua
  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009