Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Вимоги до чистоти
Високі вимоги до чистоти не обмежуються передніми й задніми гранями протягань. Щоб полегшити плавний рух зрізується стружки, щоМ, необхідно піддавати ретельній обробці й поверхні стружечных канавок, що особливо важливо при протяганні нержавіючої й жароміцної сталі. Досить високою якістю повинні відрізнятися й поверхні напрямних частин, що як безпосередньо стикаються з оброблюваними поверхнями, так і протяжних пристосувань, що рухаються по площинах.

Таким чином, поверхні більшої частини елементів протягання повинні виконуватися з відносно високою чистотою. Нижче приводяться основні вказівки на вибір класів чистоти поверхонь для ріжучих протягань.

Конічна поверхня центрових отворів повинна бути притерта після термообробки протягання. Внаслідок погрішностей виготовлення й деформації при термічній обробці протягання завжди мають деякі відступи від ідеальної форми скривлення осі, винтообразность, перекіс і несиметричність зубчастих виступів, кривизна напрямних і опорних площин.

Всі ці дефекти, природно, впливають на точність і чистоту оброблюваних протяганнями поверхонь і в ряді випадків є причиною поломки протягань. Так, наприклад, при роботі скривленим протяганням остання під впливом тяги протяжного верстата прагне випрямитися, внаслідок чого в ній виникають додаткові напруги деформації вигину; цьому сприяє також прагнення заготівлі оброблюваного виробу пригорнутися до опорної площини стола.

У результаті цих деформацій протягання може зламатися. Отвору, оброблювані скривленими протяганнями, виходять овальними з перекрученими поперечними розмірами. Шлицевые й шпонкові протягання, у яких ріжучі виступи відхиляються від прямолінійності, викликають розбивання ширини канавок на виробі й перекручування їхньої форми.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009