Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
Вибір матеріалу для протягань
Хвостові частини протягань обробляються на твердість RC40-45, тому що вони піддаються більшим місцевим напруженням. Твердість передні напрямної й шейки повинна мати проміжну величину, поступово убуваючи від зубців до хвостовика. Всі протягання, що випускаються знову, виготовлені з легованої інструментальної сталі, піддають хромуванню, що сприяє підвищенню їхньої стійкості на 50-100%.

Товщина шару хрому становить 3-5 мк. Необхідно уникати посиленого відкладення хрому на ріжучих крайках, що приводить до відшаровування хромового покриття й різкому погіршенню результатів роботи протягань. Протягання зі швидкорізальної сталі повинні бути ціановані, що забезпечує підвищення їхньої стійкості в кілька разів, особливо при роботі з тонкими стружками.

Тверді сплави сприяють різкому підвищенню стійкості протягань, але через труднощі виготовлення складних ріжучих крайок застосовуються поки порівняно рідко - головним чином для шпонкових протягань, а також для" плоских і навіть круглих протягань, що обробляють чавун. Углеродистые інструментальні сталі В10А и В12А застосовуються в протяганнях відносно рідко.

З них роблять нескладні й короткі ріжучі протягання й прошивання для легкої роботи, а також вигладжують прошивання, що піддаються хромуванню. Корпуси й плити складених протягань виготовляють із углеродистой конструкційної сталі із цементацією, вони можуть бути також литими із сірого й модифікованого чавуну. Шпонки й упори виконуються зі сталі із цементацією й загартуванням.

Для штифтів, регулювальних клинів, хвостовиків і кріпильних гвинтів застосовуються сталі 40, 45 і 40Х с термічною обробкою. Чистота поверхонь ріжучих елементів протягань визначає гладкість і гостроту ріжучих крайок, що, у свою чергу, відбивається на шорсткості оброблюваних поверхонь і на стійкості самих протягань.

Чим менше нерівності ріжучих крайок і радіус їхнього округлення, тим менше будуть сліди на поверхнях, отриманих у результаті протягання. При роботі різальних інструмент шорсткість їхніх лез поступово зростає внаслідок зношування. З іншого боку, деформація металу в процесі різання залишає сліди на обробленій поверхні, що значною мірою залежить від гостроти й гладкості ріжучих крайок.
  • Адреса

  • Монтаж пожарной автоматической сигнализации пожарнаясигнализация.рф.
  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009