Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
протягання, ЩоВигладжують,
протягання, Що Вигладжують, застосовувані найчастіше для циліндричних отворів, не зрізують метал, а роблять пластичну деформацію його в холодному стані. Результатом їхньої роботи є гладка, блискуча поверхня з підвищеною износо-упорностью.

протяганнями, Що Вигладжують, а найчастіше прошиваннями обробляються отвори в деталях зі сталі, а також зі сплавів міді, алюмінію, магнію й інших металів. Для обробки чавуну, а також деяких тендітних кольорових сплавів ці протягання можуть бути застосовані тільки при значній товщині стінок отвору й дуже малому припуску на обробку. Протягання подібного роду використовуються також при калібруванні шлицевых отворів у сталевих деталях після термічної обробки загартування й коли висока твердість не допускає використання ріжучих протягань.

Основною областю застосування протягань, що вигладжують, є остаточна обробка циліндричних отворів у сталевих, бабітових, латунних, бронзових, алюмінієвих втулках і вкладишах, а також отворів у головках тракторних і автомобільних шатунів і інших деталей. Обробка прошиваннями, що вигладжують, латунних і бронзових втулок звичайно сполучається з їхнім запресовуванням в основну деталь.

Загальний припуск на обробку цими протяганнями не великий і коливається в межах від 0,06 до 0,2 мм на діаметр, менше на сталеві деталі й отвори зі зниженою чистотою поверхонь, більше - на деталі з кольорових металів і сплавів і при підвищених вимогах до чистоти. Припуск тим більше, чим більше діаметр обробки. Збільшення діаметра зубців - підйом - становить 0,01- 0,02 мм.

Менший підйом застосовується при невеликих, більший - при більших. Метал, що ущільнюється, після проходу протягання дає усадку завдяки пружній деформації як поверхневого шару, так і всієї оброблюваної деталі. Тому діаметр отвору виходить менше діаметра протягання. Щоб одержати придатні вироби в межах допуску, необхідно діаметр протягання робити більше необхідного розміру отвору.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009