Протягання для обробки поверхонь
Генераторні протягання Генераторні протяганняПротягання, що обробляють відкриті зовнішні площини, а також елементи деталей, утворені перетинанням двох або декількох плоских поверхонь наприклад діляться залежно від способу зрізання стружки схеми протяги на три основні групи: звичайні,...
протягання, ЩоКалібрують,  протягання, ЩоКалібрують, протягання, ЩоКалібрують, призначаються для виправлення деформованих у цементації виробів зі шлицевыми отворами. Виріб до цементації простягається звичайним або прогресивним протяганням до остаточних розмірів без залишення яких-небудь припусків на що калібрує...
протягання, ЩоВигладжують,
Величина цього перевищення залежить від цілого ряду факторів матеріал, величина відносини зовнішнього й внутрішнього діаметрів виробу, підйом зубців, припуск, що змазує рідина й остаточно встановлюється досвідом. Для цього знову сконструйовані протягання виготовляються з невеликим завищенням стосовно найбільшого граничного діаметра отвору, а потім при випробуванні шліфуються доти, поки не дадуть потрібного розміру.

Орієнтовні значення перевищення діаметра протягань, що вигладжують, над найбільшим допускати^ся диаметром, що, отвору, засновані на досвіді, у якій нижні межі цифр ставляться до товстостінних виробів, а верхні - до тонкостінного. Для створення стійкої деформації металу кількість зубців з найбільшим діаметром повинне рівнятися 3-4. Взагалі при роботі цих протягань виходить гарний результат, коли збільшення діаметра зубців іде не на кожний зубець, а на групу їх.

Профіль зубців протягань, що вигладжують, представлений на б и в у двох варіантах, які є в роботі приблизно рівноцінними. Цей профіль, як видно з різко відрізняється від профілю ріжучих зубців відсутністю ріжучих крайок. Кожний зубець являє собою частину кільцевої поверхні, постаченої на периферії циліндричною стрічечкою.

Весь профіль зубця ретельно шліфується, а стрічечка й прилягаючі до неї криволінійні частини, крім того, поліруються. Розміри окремих елементів зубця можуть бути обрані залежно від кроку за наступним даними. протягання, Що Вигладжують, і прошивання звичайно використовуються після попередньої обробки отворів ріжучими протяганнями.

Як приклад на наведена конструкція такого прошивання для обробки круглого отвору у втулці, виконаної з оловянистого томпаку й запрессовываемой у деталь із ковкого чавуну. Зовнішній діаметр втулки до запресовування 33 мм, товщина стінки. Внутрішній діаметр після запресовування 30 мм, а після обробки прошиванням. Довжина втулки 40 мм. Досить часто при підвищених вимогах до чистоти обробленого отвору забезпечуються зубцями, що вигладжують, і ріжучі протягання.
  • Адреса


  • Сайтмэп
Прогресивні протягання Прогресивні протяганняЯк вказувалося вище, прогресивні протягання обробляють площини по трапецеидальной прогресивній схемі різання. Їхній принциповий пристрій...
Різне
Контактні дані
Київ, Волі вул., 1, будова 5
Телефон: +38 (044) 760 79 90
Факс: +38 (044) 850 40 20
 
Copyright (c) 2009